Hakkımızda

Digital Reklam Ajansı ve Kurumsal Danışmanlık

Kurucusunun mühendislik, tasarım, internet, veri, işletmecilik ve uzun yıllara dayanan gerçek saha birikimleri ve deneyimleri liderliğinde; Hexagon (altıgen: en az malzeme ile en verimli ve en sağlam alan elde edilen şekil) kavramından ilham alındı, iş ana başlıklarının her biri 6 kenara oturtuldu ve bunların her biri de kendi içinde yeni bir Hexagon‘a ayrıldı.

“Bal arılarının çalışkanlığı, sistematiği, disiplini sonucunda elden edilen ve abartısız eşsiz bir ürün olan bal” örnek alındı ve yapılan işlerde bu hedef alındı.

Müşterilerine değer katmak misyonu yüklenildi. “Gelecek gelmeden yakalamakvizyonu hedeflendi. “Dürüstlük” en temel değeri olarak baş köşeye oturtuldu.

Cebinde taşıdığı 20 MP’lik fotoğraf makinalarına wow diyen insanoğlu uyanışından yatışına kadar bakış açısına göre, 324 MP ile 576 MP (muazzam bir büyüklük değil mi?) çözünürlüklerde binlerce görüntüye maruz kalırken; sıkışan ve yorulan beyin işlemcisine karmakarışık şeyler sunmanın alemi olmadığına inanıldı  ve: “basit fikir, en iyi iş” mottosu olarak belirlendi.

En iyi şirketler basit fikirlerin en iyi şekilde hayata geçirilmesi ile oluşur. Sizden fikrinizi alır, süreçi oluşturur ve en iyi şekilde hayata geçiririz. Bunu yaparken de Kipling, Ries, Purple Cow gibi metotlar kullanırız.

İşimizi TUTKU ile yapıyoruz.

Hexagon Design Ekibi

Basitleştirin. İyi bir tasarımın gücü basitliğindedir.

Barbara KUHR

SACAYAĞI EN İYİ DENGE SAĞLAYAN ŞEKİLDİR.

HEXAGON DESING OLARAK İŞLETMELERİN “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” SAĞLAMASI İÇİN BU 3 KOLONA İHTİYACI OLDUĞUNA İNANIYORUZ.

YAPTIĞIMIZ TÜM ÇALIŞMALARI BU SACAYAĞI ÜZERİNDE PLANLIYORUZ.

HEP BİRLİKTE YENİ DİJİTAL ÇAĞA TAŞINIYORUZ.

mühendislik-tasarım

MÜHENDİSLİK: TASARIM

Her ne üretirseniz üretin ister mal ister hizmet. Bunu mutlaka mühendislik altyapısı ile temellendirmek zorundasınız. Mühendislik olarak çağının gerisinde kalmayı bırakın bir adım ötesini hedeflemeyen hiçbir ürün sizi ileriye taşımaya yetmeyecektir. Bu yüzden her ne tasarlarsak tasarlayalım mühendislik alt yapısı güçlü ekimiz sayesinde bizim için tasarım demek mühendislik demektir.

işletmecilik-uygulama

İŞLETMECİLİK: UYGULAMA

Yalnızca iyi bir ürün ortaya koymanız yetmez. Bunu işletmeniz içinde hamdan mamule çevirdiğiniz tüm süreçleri en iyi şekilde tasarlamanız ve uygulamanız gerekmektedir. Süreçlerin sürdürülemez oluşu işletmenin sürdürülebilirliğini ciddi anlamda etkileyecektir. Ekibimizin gücüyle her yaptığımız tasarımın ya da oluşturduğumuz sürecin tüm uygulama aşamalarını da planlarız.

psikoloji-anlama

PSİKOLOJİ: ANLAMA

Her şeyi hallettiniz (mi?). Peki ya kurumsal ve bireysel psikoloji. Olmadan asla. Her şeyi mükemmel olan bir şirketin genel psikolojik yapısında problemler yaşanıyor ise, sıkıntılar yakanızı bırakmayacak demektir. Her bir projenin bir de psikolojik yanı vardır. Ne tasarım ne işletmecilik yalnızca sizin içindir. İşletmeyle irtibatlı iç ve dış müşteriyi düşünmeden ne tasarlarız ne de uygularız.

Arama yapmak isteğiniz kelimeyi girin ve Enter tuşuna basın